Urban: Inaczej to zaplanowaliśmy

Lech Poznań przegrał w sobotę z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:4 w 23. kolejce Ekstraklasy. Po meczu trener “Kolejorza”, Jan Urban nie krył rozczarowania z uzyskanego rezultatu.

– Źle weszliśmy w to spotkanie. Zupełnie inaczej wszystko sobie zaplanowaliśmy, a inaczej wyglądało to na boisku. Po pierwszej połowie zasłużenie przegrywaliśmy 0:1 – powiedział szkoleniowiec cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

– Po przerwie zaczęliśmy grać lepiej, stwarzaliśmy sytuacje i strzeliliśmy bramkę. Po chwili straciliśmy po stałym fragmencie gry, ale mieliśmy jeszcze okazję, żeby zdobyć drugiego gola. Rywale wybili piłkę z linii, a później zdobyli trzecią bramkę i wtedy było już po meczu – dodał.

– Podbeskidzie kontrolowało sytuację, podwyższyło wynik i sprawiło niespodziankę, ponieważ nie tego spodziewaliśmy się po meczu w Bielsku-Białej. Na pewno nie jesteśmy zadowoleni z rezultatu. Musimy porozmawiać sobie szczerze o tym spotkaniu, bo nie wyglądało to najlepiej – podsumował.

Lech poniósł dziesiątą porażkę w bieżącym sezonie ligowym i zajmuje obecnie piątą pozycję w tabeli. W następnej kolejce jego rywalem będzie Jagiellonia Białystok.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Benfica – PSG https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benfica-psg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: RB Lipsk – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rb-lipsk-celtic/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Atletico Madryt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-atletico-madryt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…