Podstawski: To nie był ładny mecz

sports news

– Najważniejsze było wygrać i zdobyć trzy, bardzo ważne w obecnej sytuacji punkty. Ostatni mecz u siebie wygraliśmy sześć miesięcy temu. To nam pomoże uwierzyć w siebie i myśleć o dobrym wyniku w Poznaniu – powiedział po meczu z Cracovią, piłkarz Pogoni Szczecin, Tomas Podstawski.

– To nie był ładny mecz. Dobrze broniliśmy i ustawialiśmy się. Zrobiliśmy postępy w porównaniu do meczu z Zagłębiem Lubin. Myślę, że podobnie powinniśmy zagrać z Lechem. Cracovia to dobra drużyna, która była bardzo zmotywowana, bo też im nie szło – dodał 25-latek, cytowany przez oficjalną stronę internetową Pogoni.

– Pamiętam, że nasze mecze z Lechem były zazwyczaj całkiem dobre. Teraz mamy dobrą okazję, żeby zagrać kolejny raz na wysokim poziomie i osiągnąć dobry rezultat. Mamy 44 punkty i chcemy zdobywać kolejne – podsumował Podstawski.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.