Pogoń zgłosiła do rozgrywek trzech młodych piłkarzy

sports news

Pogoń Szczecin zgłosiła a piątek trzech młodych zawodników do rozgrywek PKO Ekstraklasy.

Najstarszym z nich jest bramkarz Dariusz Krzysztofek, który urodził się 9 kwietnia 2000 roku. Swojego fachu uczył się w Akademii Pogoni i Salosie Szczecin. Występował także na wypożyczeniach w Jezioraku Szczecin oraz Vinecie Wolin. Uczestniczył w zimowym zgrupowaniu pierwszego zespołu w tureckim Belek. Regularnie bierze udział w zajęciach drużyny prowadzonej przez Kostę Runjaica. Wystąpił w jednym meczu Pogoni II w Pucharze Polski przeciwko Sokołowi Pyrzyce. Został zgłoszony z numerem 80.

Kilka miesięcy później, 15 listopada 2000 roku, urodził się Oskar Kalenik. On także brał udział w zimowym zgrupowaniu pierwszego zespołu w Turcji. Jest wychowankiem Salosu Szczecin. W obecnym sezonie zagrał 16 razy w ligowych meczach Pogoni II. Strzelił w nich dwa gole. Na koszulce będzie nosił numer 62.

Najmłodszy ze zgłoszonej trójki jest obrońca Filip Balcewicz. Wychowanek Akademii Pogoni na świat przyszedł 22 lutego 2003 roku. Jest rówieśnikiem Kacpra Kozłowskiego i Huberta Turskiego. Jesienią występował w zespole U18, wiosną zaliczył jeden mecz w rezerwach. Balcewicz to juniorski reprezentant Polski, który ostatnio grał w kadrze U17. Defensor także trenował z pierwszą drużyną w Turcji. Został zgłoszony z numerem 75.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.