Pokerowe szaleństwo w Bet365! Każdy jest zwycięzcą!

Świąteczny nastrój w poker roomie Bet365 trwa aż do 15 lutego. Każdy może tam wygrać prezent, czy to w postaci gotówki, czy iPada Mini.

Jeśli grasz w pokera nie trać czasu. Zapisz się do promocji, w której każdy ma szansę na wygraną z puli 3 tysięcy Euro. Wystarczy grać!

Grając w pokera na Bet365 musisz zebrać minimum 5 kuponów, aby zakwalifikować się do cotygodniowego freerolla z pulą 25 tys. Euro. Jak gromadzić kupony? To proste, trzeba grać i zbierać żetony. Dwa wygrane żetony to jeden kupon. Oprócz kuponów każdy grający w pokera na Bet365, ma szansę, na wygranie dodatkowej kasy oraz iPada Mini.

Pamiętaj, że grając na stołach Premium żetony zbierane są dwa razy szybciej! Stan posiadania swoich żetonów możesz sprawdzić w Poker Lobby. Im więcej żetonów zdobędziesz, tym więcej otrzymasz kuponów. A jeśli będziesz miał więcej kuponów, tym większa szansą, na lepszą wygraną!

Jeśli jednak jakimś cudem nie uda Ci się załapać na żadną nagrodę (to raczej niemożliwe), to codziennie będziesz miał szansę uzyskać kasę z freerolla z pulą 1000 Euro.

Skorzystaj z promocji i zagraj o przedłużenie Świąt. Kliknij TUTAJ, aby przyłączyć się do gry o cenne nagrody.