Polska – Austria – Typy na dziś

Typy na dziś

Typy do Singla na poniedziałek 9. dzień września wybraliśmy z eliminacji do Euro 2020. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Polska pokona dziś na Stadionie Narodowym Austrię. Biało-czerwoni przegrali ostatnio na Słowenii 0:2, natomiast Austria rozgromiła Łotwę 6:0.

Widać, że na kursy bukmacherów wpłynęły ostatnie wyniki obu reprezentacji. Jednak naszym zdaniem Polacy dziś zrehabilitują się i zdobędą kolejne trzy punkty.

Stadion Narodowy jest twierdzą, której przez pięć i pół roku nikomu nie udało się zdobyć. Nie sądzimy, aby to właśnie Austriacy mogli przełamać tę niesamowitą serię. Po tak okazałym zwycięstwie, goście mogą być zbyt pewnie siebie. Za to Polacy musieli przez kilka dni poprawić to, co nie udawało się w starciu ze Słowenią.  Liczymy, że Jerzy Brzęczek znalazł i wyeliminował przyczyny słabej postawy zespołu w ostatnim meczu i dziś drużyna zaprezentuje się znacznie lepiej.

W związku z tym stawiamy, że Polska pokona dziś Austrię i zgarnie kolejne trzy punkty.

Polska – Austria, typ: 1, kurs: 2.15.

Kupon bukmacherski w PZBUK:

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama