Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 9.09. z kursem 2.31

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek 9. dzień września wybraliśmy z eliminacji do Euro 2020 oraz z NFL. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.31. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu Estonii z Holandią padną przynajmniej trzy bramki. Holendrzy są w gazie po tym jak wygrali z Niemcami i nie sądzimy, aby zlekceważyli dzisiejszego rywala. Estonia jest bardzo słabą drużyną i w tych eliminacjach nie zdobyła jeszcze żadnego punktu. Uważamy, że sami Holendrzy będą w stanie pokryć over 2.5 gola, a może nawet większy.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Denver Broncos pokonają na wyjeździe Oakland Raiders. W zespole z Kalifornii panuje wielki chaos. Ostatnio rozstali się z najlepszym odbierającym ligi Antonio Brownem, który wywołał skandal publikując w sieci nagranie prywatnej rozmowy z trenerem. Liczymy, że Broncos poradzą sobie z pogrążoną w kryzysie drużyną i wyjadą z Oakland z pierwszym w tym sezonie zwycięstwem.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.31.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

 

Podcast #kasujemy

Reklama