Polski bukmacher z najlepszą ofertą powitalną

Bukmacher – jakiego mam wybrać? Zapewne zastanawiacie się, który jest najlepszy na początku przygody z zakładami bukmacherskimi. My możemy polecić PzBuk, który kiedyś był znany w Polsce jako ComeOn.

Dlaczego wybrać PzBuk?

Przede wszystkim z powodu oferty powitalnej dla nowych graczy. Nowych użytkowników w serwisie wita „darmowy zakład o wartości 50 zł”.

Do otrzymania zakładu uprawiony jest każdy nowy gracz, który zarejestruje się w serwisie i postawi przynajmniej jeden zakład wielokrotny po kursie 2.0 lub wyższym za min. 50 zł.

Co ważne dla Was, to wygrane z darmowego zakładu nie są objęte wymogiem obrotu przed wgypłatą. Czyli żeby było jaśniej. Jeśli postawicie zakład bez ryzyka za 50 zł i wygracie go, od razu gotówka jest Wasza i nie musicie jej dodatkowo obracać.

Musicie tylko pamiętać, że od dnia aktywowania oferty powitalnej, czyli przyznania darmowego zakładu macie do 60 dni na wykorzystanie darmowego zakładu.

Jak to działa u tego bukmachera?

Aby skorzystać z oferty powitalnej musisz musisz oczywiście zarejestrować się w PzBuk i prawidłowo zweryfikować swój numer telefonu.

Następnie musisz postawić u tego bukmachera zakład wielokrotny z kursem minimum 2.0. za minumum 50 zł. Czyli pamiętaj, że nie może to być Singiel, tylko przynajmniej Dubel, których propozycje dajemy do grania w naszej sekcji.

Dopiero po spełnieniu tych prostych warunków musisz ponownie zalogować się na swoje konto w PzBuk. Wtedy tworzysz kolejnego Dubla o kursie 2.0 i wówczas pojawi się menu „Wybierz aktywną promocję” i tam będzie czekał na Ciebie Twój darmowy zakład za 50 zł.

Proste prawda? Dwa Duble i możesz na nich nieźle skasować.

Cashout w PZBUK

Co to jest Cashout? To możliwość zamknięcia zakładu przed zakończeniem meczu i zabranie swoich wygranych przed końcowym gwizdkiem. Cashout jest dostępny na zakłady przedmeczowe lub zakłady na żywo.

Jak to wygląda? Pokażemy to na przykładzie. Stawiasz u bukmachera zakład np powyżej 2.5 gola, jest 80 minuta meczu i wynik 1:1, a na pojawia się na kuponie opcja Cashout. Możesz zamknąć taki zakład i wciąć część wygranej i nie denerwować się czy padnie jeszcze jakiś gol.

W związku z tym iż czasami różne rzeczy dzieją się w końcówkach meczów, opcja Cashout pozwala minimalizować ryzyko przegranej.

Bukmacher i jego aplikacje mobilne

PzBuk jako jeden z niewielu polskich bukmacherów ma aplikacje mobilne na dwa dominujące na rynku systemy operacyjne, czyli iOS i Android.

Z iOS prawda jest prosta, bo klikasz TUTAJ i pobierasz aplikacje.
Natomiast w przypadku telefonów z systemem Android w ustawieniach komórki ustaw możliwość instalowania aplikacji z innych źródeł niż Sklep Google. Następnie wejdź na stronę PzBuk pobierz i zainstaluj aplikację.

Podsumowanie

Z ręką na sercu polecamy PzBuk. Poza świetnym i co najważniejsze przejrzystym bonusem powitalnym ten bukmacher ma wiele rynków, których brak w ofertach wielu polskich bukmacherów.

Sami gdy stawiamy na NBA, czy NFL wolimy zagrać to na PzBuk, gdzie mają szeroką ofertę handicapów, które są ważne do grania Dubli. A te przecież będą Ci potrzebne do skorzystania z bonusu powitalnego.

Co dla nas jest jeszcze ważne? To, że nie spamują mailami z promocjami o ofertami.

Jeszcze słowo o obsłudze klienta. Reagują bardzo szybko i odpowiadają niemalże błyskawicznie na każdą sprawię i na wszystkie postawione pytania.