Poręba: Cieszę się, że zyskałem zaufanie

sports news

– Ostatni mecz z Wisłą Kraków zagraliśmy bardzo dobrze. Stworzyliśmy wiele okazji do strzelenia gola, Wisła nie była w stanie nam zagrozić. Przez większą część meczu kontrolowaliśmy grę, stwarzaliśmy sytuacje i umiejętnie broniliśmy. Należały się nam te trzy punkty. Skupiamy się już jednak na kolejnym meczu z Górnikiem Zabrze – powiedział, podczas rozmowy z klubowymi mediami, pomocnik Zagłębia Lubin, Łukasz Poręba.

– Myślę, że był to nasz najlepszy mecz w tym sezonie. Dobrze zagraliśmy również z Rakowem Częstochowa. W obu tych spotkaniach przez większość czasu kontrolowaliśmy przebieg gry i byliśmy stroną przeważającą – dodał 20-latek.

– Naszym celem było zakwalifikowanie się do grupy mistrzowskiej. Niestety ta sztuka się nam nie udała. Postawiliśmy sobie nowe cele i konsekwentnie je realizujemy – stwierdził.

– Jeśli chodzi o moją grę w tym sezonie, to muszę przyznać, że trafiały mi się lepsze i gorsze momenty. Sezon rozpocząłem jako zawodnik pierwszego składu, ale później straciłem miejsce w wyjściowej jedenastce. Ciężko pracowałem, aby odzyskać utraconą pozycję. Cieszę się, że zyskałem zaufanie trenera – zakończył Poręba.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.