Porsing wybrał ofertę z hrabstwa Norfolk

sports news

Nicklas Porsing został nowym zawodnikiem King’s Lynn Stars – poinformował klub z hrabstwa Norfolk na swojej oficjalnej stronie.

26-letni Duńczyk zastąpił w kadrze „Gwiazd” kontuzjowanego Amerykanina Broca Nicola.

– Musieliśmy coś zrobić, żeby nie stracić zbyt wielu punktów. Wybór padł na Nicklasa, który bardzo dobrze spisuje się w Polsce – podkreślił promotor klubu Dale Allitt.

Porsing będzie trzecim Duńczykiem w kadrze ekipy z hrabstwa Norfolk. Szeregów „Gwiazd”, które zamykają tabelę SGB Premiership, bronią bowiem w tym momencie także Michael Palm Toft oraz Thomas Joergensen.

(za kingslynn-speedway.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.