Poszukiwania samolotu Sali przerwane

sports news

Policja z Guernsey (terytorium przy francuskim wybrzeżu na kanale La Manche) w oficjalnym komunikacie poinformowała, że poszukiwania samolotu, na pokładzie którego był Emiliano Sala, zostały przerwane.

21 stycznia samolot Piper PA-46 Malibu, którym Emiliano Sala miał przetransportować się do Cardiff, zniknął z radarów nad kanałem La Manche. Mimo kilkudniowych poszukiwań śledczy nie odnaleźli żadnych śladów i zaprzestali dalszemu prowadzeniu akcji. Na pokładzie oprócz Argentyńczyka był także pilot, David Ibbotson.

Sala dwa dni wcześniej podpisał trzyipółletni kontrakt z walijskim klubem Cardiff City, który zapłacił za niego 15 milionów funtów.

Napastnik od 2015 roku występował w FC Nantes.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.