Poważna kontuzja Bojana Krkicia

Napastnik Stoke City Bojan Krkić odniósł poważną kontuzję i w tym sezonie już nie zagra. Hiszpan zerwał więzadła krzyżowe w kolanie – potwierdził dziennik „AS”.

Były zawodnik FC Barcelona nabawił się urazu w meczu FA Cup przeciwko Rochdale wygranym przez Stoke 4:1. Hiszpan zdobył gola na samym początku spotkania, ale jeszcze przed przerwą musiał zejść z boiska. W 32. minucie doznał ciężkiej kontuzji kolana.

Zerwane więzadła krzyżowe oraz uszkodzenie łąkotki oznaczają dla Krkicia koniec sezonu. Napastnik będzie pauzował przez ok. sześciu miesięcy.

Bojan w lecie 2014 roku trafił do Stoke City z Barcelony, której jest wychowankiem. Wcześniej reprezentował barwy takich klubów jak AC Milan, Ajax Amsterdam czy Roma.