Poznaliśmy daty jesiennych meczów Reprezentacji Polski

sports news

Sekretarz Generalny PZPN – Maciej Sawicki – opublikował terminarz jesiennych spotkań reprezentacji rozgrywanych w Polsce.

Kadra Jerzego Brzeczka rozpocznie zmagania od towarzyskiego spotkania z Finlandią, które odbędzie się 7 października w Gdańsku.

Kibice Reprezentacji będą mogli oglądać kadrę w pięciu spotkaniach:

Polska – Finlandia (mecz towarzyski, 7.10.2020, g.20:45, Stadion Energa w Gdańsku);

Polska – Włochy (Liga Narodów, 11.10.2020, g.20:45, Stadion Energa w Gdańsku);

Polska – Bośnia i Hercegowina (Liga Narodów, 14.10.2020, g.20:45, Stadion Wrocław);

Polska – Ukraina (mecz towarzyski, 11.11.2020, g.20:45, Stadion Śląski w Chorzowie);

Polska – Holandia (Liga Narodów, 18.11.202, g.20:45, Stadion Śląski w Chorzowie).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…