Poznaliśmy wyjściowe składy Meczu Gwiazd NBA 2019

sports news

Do meczu Gwiazd NBA 2019 pozostał niecały miesiąc. W czwartek poznaliśmy wyjściowe piątki tegorocznego spotkania, które zostanie rozegrane 17 lutego w Charlotte.

Liderem jednej drużyny będzie LeBron James. U jego boku zagrają Kevin Durant, Paul George, Stephen Curry i James Harden. Natomiast drugiej ekipie przewodził będzie Giannis Antetokounmpo. Oprócz zawodnika Kozłów w podstawowym składzie znajdą się Kawhi Leonard, Joel Embiid, Kyrie Irving oraz Kemba Walker, który będzie reprezentował podczas Weekendu Gwiazd gospodarzy.

Najwięcej głosów otrzymał James, a było to 4 620 809. Niedaleko za nim był Antetokounmpo (4 375 747). Pełne składy drużyn 68. Meczu Gwiazd NBA poznamy w czwartek 7 lutego. Mecz Gwiazd pomiędzy Drużyną LeBrona i Drużyną Giannisa zostanie rozegrany w hali Spectrum Center w Charlotte w niedzielę 17 lutego.

*****
Wyjściowa piątka NBA All-Star Zachodu

LeBron James (Los Angeles Lakers) – kapitan
Kevin Durant (Golden State Warriors)
Paul George (Oklahoma City Thunder)
Stephen Curry (Golden State Warriors)
James Harden (Houston Rockets).
—–
Wyjściowa piątka NBA All-Star Zachodu

Giannis Antetokounmpo (Milwaukee Bucks) – kapitan
Kawhi Leonard (Toronto Raptors)
Joel Embiid (Philadelphia 76ers)
Kyrie Irving (Boston Celtics)
Kemba Walker (Charlotte Hornets).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.