Pozycja trenera West Ham United coraz słabsza

sports news

Dziennik „Daily Mirror” poinformował, że Manuel Pellegrini póki co nie musi się martwić o zwolnienie. Jego pozycja w West Ham United jest jednak coraz słabsza.

„Młoty” notują wyniki dalekie od oczekiwań. Nie wygrali żadnego z sześciu ostatnich meczów i zbliżyli się niebezpiecznie do strefy spadkowej.

W tym momencie piłkarze z Londynu mają pięć punktów przewagi nad 18. Southampton FC. To spowodowało, że presja na Pellegrinim rośnie z każdym kolejnym spotkaniem, w którym West Ham United nie odnosi wygranej.

Chilijczyk na razie może być spokojny, ma pełne wsparcie władz klubu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.