Premier League: Chelsea wygrała na Selhurst Park

Piłkarze Crystal Palace przegrali przed własną publicznością z Chelsea FC 0:3 (0:1) w meczu 20. kolejki angielskiej Premier League.

Kibice zgromadzeni na Selhurst Park na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do 29. minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Oscar, który wbił piłkę do pustej bramki po dograniu od Diego Costy.

Po przerwie prowadzenie gości podwyższył Willian. Brazylijczyk popisał się mocnym uderzeniem zza linii pola karnego. Trzeciego gola dla „The Blues” zdobył Costa, który pokonał bramkarza gospodarzy strzałem z najbliższej odległości.

Dzięki szóstej wygranej w tym sezonie, Chelsea awansowała na 14. miejsce w tabeli Premier League. Podopieczni Guusa Hiddinka mają na swoim koncie 23 punkty, z kolei piłkarze Crystal Palace zdobyli do tej pory osiem „oczek” więcej i znajdują się na siódmej pozycji.