Premier League: „Czerwone Diabły” lepsze od Arsenalu

Manchester United pokonał przed własną publicznością Arsenal FC 3:2 (2:1) w niedzielnym meczu 27. kolejki angielskiej Premier League.

Jednym z bohaterów tego spotkania był Marcus Rashford, który zdobył dwie bramki i zaliczył asystę. 18-letni napastnik wpisywał się na listę strzelców w 29. i 32. minucie rywalizacji. Anglik zaliczył także ostatnie podanie przy golu Andera Herrery. Trafienia dla „Kanonierów” zanotowali Danny Welbeck i Mesut Oezil.

Manchester United zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli Premier League. „Czerwone „Diabły” mają na swoim koncie 44 punkty, z kolei Arsenal FC zdobył do tej pory siedem „oczek” więcej i znajduje się na trzeciej pozycji.

Swoje spotkanie wygrał Tottenham Hotspur. „Koguty” pokonały na własnym stadionie Swansea City 2:1 (0:1). Bramki dla londyńskiego zespołu strzelali Nacer Chadli i Danny Rose. Dla „Łabędzi” trafił natomiast Alberto Paloschi. Pełne 90 minut rozegrał w tym meczu Łukasz Fabiański.