Serie A: Hellas przegrał w Udine

Udinese Calcio pokonało przed własną publicznością Hellas Werona 2:0 (1:0) w niedzielnym meczu 27. kolejki włoskiej Serie A.

Kibice zgromadzeni na Stadio Fruli na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do 31. minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Emmanuel Badu, któremu asystował Antionio Di Natale. Po zmianie stron wynik rywalizacji ustalił Cyril Therau.

Warto zaznaczyć, że w barwach gości grał Paweł Wszołek. Polak wyszedł w podstawowym składzie i na boisku przebywał do 62. minuty. Natomiast Dominik Furman przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

Udinese zajmuje aktualnie 14. miejsce w tabeli Serie A. „Zebry” mają na swoim koncie 30 punktów, z kolei Hellas Werona ma na swoim koncie 18 „oczek” i znajduje się na ostatniej pozycji.