Premier League: Dimitri Payet z nowym kontraktem?

Menadżer West Hamu United, Slaven Bilić przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jego zdaniem Dimitri Payet w pełni zasłużył na nową umowę. Francuz przeniósł się do ekipy Młotów w lecie ubiegłego roku.

Od tamtego momentu w Barclays Premier League rozegrał osiemnaście meczów, w których strzelił sześć bramek oraz zanotował cztery asysty. Warto ponadto zaznaczyć, iż siedem spotkań opuścił z powodu poważnej kontuzji.

– Musimy utrzymać w drużynie kluczowych zawodników oraz dołożyć do nich kilku kolejnych. Nie będę ukrywał, Dimitri Payet na chwilę obecną jest naszym najlepszym piłkarzem – powiedział Slaven Bilić, cytowany przez “Sky Sports”.

– Osobiście chciałbym, aby Francuz był szczęśliwy w moim zespole oraz obowiązywał go długoterminowy kontrakt – dodał bez zawahania były opiekun tureckiego Besiktasu, który pracę w drużynie z Upton Park rozpoczął w lecie 2015 roku.

West Ham United po 24. seriach gier plasuje się w ligowej tabeli na bardzo wysokim szóstym miejscu. Jak do tej pory londyński klub zgromadził na swoim koncie trzydzieści dziewięć punktów. Do czwartego Manchesteru City traci osiem “oczek”.