Premier League: Gilliead na dłużej w Newcastle

Newcastle United poinformowało za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, że swój kontrakt z klubem przedłużył Alex Gilliead.

19-latek złożył podpis pod umową, która zwiąże go z St James’ Park do końca czerwca 2018 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Dotychczasowy kontrakt Anglika miał obowiązywać do zakończenia obecnego sezonu.

– Jestem bardzo zadowolony. Newcastle to klub z mojej młodości. Zawsze chciałem tutaj grać i to się nie zmieni. Nie musiałem się długo zastanawiać, ponieważ to był mój cel od początku rozgrywek – powiedział Gilliead.

– Nie mogę się doczekać nowego sezonu. Mam nadzieję, że uda mi się wywalczyć miejsce w pierwszym zespole, ale nie będę robił problemów, jeśli działacze zdecydują się mnie ponownie wypożyczyć – dodał.

Gilliead jest wychowankiem Newcastle United. W barwach “Srok” grał tylko w drużynach młodzieżowych. 19-letni skrzydłowy występuje aktualnie na wypożyczeniu w Carlisle United.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…