Premier League: Manchester pokonał Everton, świetny mecz na Old Trafford !

Manchester United pokonał u siebie Everton 2:1 w meczu 7. kolejki Premier League. Kibice na Old Trafford oglądali świetne widowisko z trzema bramkami, wieloma sytuacjami strzeleckimi oraz genialnie spisującym się między słupkami „Czerwonych Diabłów” Davidem De Geą.

Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał po pięknym strzale z linii pola karnego Angel Di Maria. W doliczonym czasie pierwszej połowy David De Gea wybronił rzut karny egzekwowany przez Leightona Bainesa.

Po przerwie do siatki United trafił Steven Naysmith, uderzając głową nie do obrony. Zwycięską bramkę dla Manchesteru strzelił kilka minut później Radamel Falcao. W końcówce meczu kilkoma genialnymi interwencjami popisał się David De Gea, ratując tym samym trzy punkty swojej drużynie.