Premier League: Shane Long wypada z gry na kilka tygodni

28-letni irlandzki napastnik Southampton FC, Shane Long z powodu kontuzji nie zagra przez kilka najbliższych tygodni – donosi “Sky Sports”.

Doświadczony snajper, który swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w rodzimym Cork City, urazu kostki nabawił się podczas ostatniego meczu z Polską w ramach eliminacji do mistrzostw Europy we Francji.

Urodzony w Gortnahoe Irlandczyk na placu gry przebywał wówczas przez 55. minut. Następnie został zmieniony przez grającego na co dzień w amerykańskim Los Angeles Galaxy Robbiego Keane’a.

Według najnowszych informacji docierających do nas z Wysp Brytyjskich Shane Long w najgorszym wypadku będzie wyłączony z gry przez najbliższy miesiąc. Klubowi lekarze nie wykluczają jednak, iż zawodnik do treningów może wrócić już po dwóch tygodniach odpoczynku.

W obecnie trwającej kampanii ponad 50-krotny reprezentant swojego kraju rozegrał we wszystkich możliwych rozgrywkach osiem spotkań. Strzelił w nich cztery bramki, w tym jedna w lidze, oraz zanotował dwie asysty.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…