Premier League: Van Persie wraca do zdrowia

Powracający do zdrowia po kontuzji, Robin van Persie rozegrał 80 minut w spotkaniu drużyn do lat 21 i zdobył dwa gole – poinformował Sky Sports. Młodzieżowy zespół Manchesteru United pokonał na wyjeździe Fulham 4:1.

Holender z powodu kontuzji kostki nie mógł występować przez ponad dwa miesiące. Przez ten czas opuścił siedem ligowych spotkań.

31-letni napastnik w niedzielę wszedł na boisko z ławki rezerwowych w 88. minucie spotkania z Evertonem. ,,Czerwone Diabły” przegrały na wyjeździe 0:3.

Po 34. kolejkach Premier League, piłkarze Louisa van Gaala zajmują czwarte miejsce w lidze. Do Manchesteru City i Arsenalu tracą dwa punkty. Prowadząca w tabeli Chelsea, ma na swoim koncie o dwanaście punktów więcej od Manchesteru United.

Van Persie w tym sezonie wystąpił w 25. ligowych spotkaniach. Zdobył w nich dziesięć goli.