Premjer Liga: Pewne zwycięstwo FK Rostów

Piłkarze FK Rostów pokonali na wyjeździe w meczu 4. kolejki Premjer Ligi Rubin Kazań 3:0 (2:0). Bohaterem spotkania po stronie gości został Aleksandr Bucharow.

30-letni napastnik dwukrotnie w tym starciu wpisywał się na listę strzelców. Pierwszego gola zdobył już w 4 minucie, z kolei drugie trafienie zaliczył na nieco ponad kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry.

Piłkę w siatce podczas tej rywalizacji umieścił także Guelor Kanga, który w 39. minucie strzałem z najbliższej odległości pokonał bezradnego w tej sytuacji golkipera gospodarzy, Siergieja Ryżykowa.

Dzięki tej wygranej FK Rostów, który wciąż jest niepokonany, awansował na piątą lokatę. Z kolei podopieczni Rinata Bilyaletdinowa są na chwilę obecną czerwoną latarnią ligi. Po czterech seriach gier mają na swoim koncie zero punktów.