Premjer Liga: Podział punktów w derbach Krasnodaru

FK Krasnodar zremisował w ostatnim meczu 4. kolejki Premjer Ligi z Kubaniem Krasnodar 1:1 (0:0).

Na prowadzenie w 50. minucie za sprawą Lorenzo Melgarejo wyszli goście. Do wyrównania doprowadził Fiodor Smołow, tuż przed ostatnim gwizdkiem arbitra. 25-letni napastnik wykorzystał świetne dogranie i z pięciu metrów bez najmniejszych problemów pokonał Aleksandra Bielenowa.

Po czterech seriach gier gospodarze poniedziałkowego starcia zajmują ósme miejsce z dorobkiem pięciu punktów. Natomiast Kubań Krasnodar na tym etapie rozgrywek plasuje się na dwunastej lokacie. Warto także zaznaczyć, iż Kozacy nie wygrali jeszcze ani jednego spotkania.

Reprezentant Polski, Artur Jędrzejczyk pełne dziewięćdziesiąt minut przesiedział na ławce rezerwowych.