Premjer Liga: Remis Lokomotiwu

Lokomotiw Moskwa zremisował na własnym stadionie 1:1 z Kubaniem Krasnodar w spotkaniu 29. kolejki rosyjskiej Premjer Ligi. Gospodarze od 82. kolejki grali w „dziesiątkę” po czerwonej kartce dla Niasse.

Mecz nie obfitował w wiele sytuacji podbramkowych, ale w pierwszej połowie do siatki gospodarzy udało się trafić graczom z Krasnodaru. W 22. minucie gola zdobył Balde i do przerwy to goście byli górą.

Po zmianie stron Lokomotiw naciskał, ale nie potrafił znaleźć drogi do siatki. Ich sytuacja się skomplikowała w 82. minucie, gdy z boiska wyleciał Niasse. Pomimo gry w osłabieniu, do wyrównania na trzy minuty przed końcem meczu doprowadził Fernandes.

Podział punktów w poniedziałkowym starciu oznacza, że obie ekipy pozostały na swoich dotychczasowych lokatach. Lokomotiw jest siódmy, Kubań – dziesiąty.