Premjer Liga: Sensacja w Moskwie! CSKA przegrało z Krylją Sowietow

Piłkarze CSKA Moskwa przegrali w drugim sobotnim meczu 16. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Krylją Sowietow 0:2 (0:0). Dla czerwono-granatowych jest to druga ligowa porażka z rzędu.

Obie bramki dla ekipy z Samary zdobył w drugiej połowie rywalizacji Adis Jahović. Szczególnej urody było drugie trafienie Macedończyka, kiedy to płaskim strzałem po dalszym słupku z dość ostrego kąta pokonał Igora Akinfiejewa.

Zwycięstwo Krylji Sowietow mogło być jeszcze bardziej okazałe, ale w 69. minucie rzutu karnego na gola nie potrafił zamienić Ałan Czoczijew. 24-latek nie trafił w światło bramki.

Dzięki wygranej biało-niebiescy awansowali z trzynastego na dziesiąte miejsce w ligowej tabeli. Z kolei CSKA Moskwa mimo braku punktów w tym spotkaniu na pewno utrzyma pozycję lidera rosyjskiej Premjer Ligi.