Premjer Liga: Wyjazdowy remis Tereka

Arsienał Tuła zremisował na własnym stadionie 1:1 z Terekiem Grozny w spotkaniu 28. kolejki rosyjskiej Premjer Ligi. Grający w zespole gości Marcin Komorowski pojawił się na murawie w doliczonym czasie gry.

Początek spotkania upłynął pod wyraźne dyktando Tereka, który objął prowadzenie po strzale Mbengue w 23. minucie. Później to walczący o utrzymanie gospodarze wzięli się do odrabiania strat i ta sztuka udała im się jeszcze przed przerwą za sprawą Kutjina.

Po zmianie stron widoczną gołym okiem przewagę osiągnął Arsienał, ale pomimo wielu przeprowadzonych ataków nie udało mu się trafić do siatki gości i mecz zakończył się podziałem punktów. Ekipa z Tuły zajmuje po nim 15. miejsce w tabeli, Terek jest ósmy.