Preston North End FC kupił Toma Baylissa

sports news

Tom Bayliss przeszedł do Preston North End FC. Środkowy pomocnik został pozyskany na zasadzie transferu definitywnego z Coventry City – poinformowali „The Lilywhites” na swojej oficjalnej stronie internetowej.

– W momencie, w którym dowiedziałem się o zainteresowaniu ze strony klubu, to nie mogłem się doczekać, aby do niego trafić. Teraz już nie mogę się doczekać, kiedy zacznę treningi i grę dla nowej drużyny – powiedział Bayliss po parafowaniu kontraktu do 30 czerwca 2023 roku.

– To jest wielki klub. Teraz po prostu nie mogę się doczekać, aby pokazać na co mnie stać na boisku – dodał.

Bayliss w minionym sezonie wystąpił w 38 meczach League One. 20-latek strzelił w nich trzy gole i zanotował w nich trzy asysty.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.