Prezes DFB zwrócił się o pomoc do rządu

sports news

Prezes Niemieckiej Federacji Piłkarskiej (DFB) Fritz Keller w liście otwartym, skierowanym do piłkarzy i kibiców zaapelował do rządu o pomoc w pokonaniu kryzysu, spowodowanego przez pandemię koronawirusa.

„Po zakończeniu kryzysu sport pomoże ludziom wrócić do normalności, ale potrzebujemy w tym wsparcia. […] Dlaczego pomoc rządowa jest konieczna? Czy DFB, który jest często przedstawiany jako bogaty, nie może zrobić tego sam? Odpowiedź jest jasna: nie, nie możemy. Z dwóch powodów. Po pierwsze: DFB nie może zrekompensować utraty dochodów klubów przez dotacje lub pożyczki. Po drugie, DFB nie byłby w stanie właściwie pokryć potrzeb około 25 000 klubów” – napisał Fritz Keller.

Prezes DFB poinformował również o tym, że piłka wróci bez udziału publiczności.

„Mamy nadzieję, że piłka nożna niebawem powróci. W pierwszym etapie może to być bez udziału publiczności. Oczywiście ten scenariusz można będzie zrealizować wyłącznie w pełnej zgodności z wymogami władz i służby zdrowia.” – dodal Keller.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.