Prezes FA: Chcemy dokończyć rozgrywki

sports news

Prezes Angielskiej Federacji Piłkarskiej (The FA) Greg Clarke podkreślił, że prowadzony przez niego związek będzie dążył do dokończenia sezonów ligowych, ale jednocześnie jest świadomy, że z powodu kryzysu wiele klubów może zniknąć z futbolowej mapy Anglii.

– Chcemy zakończył rozgrywki w zawodowych ligach, bo to pomoże nam wyłonić mistrzów, ale także rozstrzygnąć sprawę awansów i spadków do poszczególnych lig. Jednak obecnie to nie futbol jest naszym priorytetem, a zdrowie i życie ludzi. Wrócimy do rywalizacji tylko jeśli rząd na to pozwoli i ustanie pandemia – napisał Clarke w przesłanym mediom oświadczeniu.

Szef brytyjskiej piłki zaapelował również do wszystkich piłkarzy i właścicieli klubów, aby zrobili wszystko, co możliwe, aby “uratować futbol”, tak, żeby poszczególne zespoły oraz ligi nie zakończyły swojej działalności.

Clarke poinformował również, że selekcjoner reprezentacji Anglii Gareth Southgate, zgodził się na 30-procentową obniżkę wynagrodzenia.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…