Prezes Napoli: Pracuję nad wznowieniem rozgrywek

sports news

Prezes Napoli Aurelio De Laurentiis, za pośrednictwem Twittera zwrócił się do kibiców i zapewnił ich, że pracuje nad szybkim i bezpiecznym wznowieniem rozgrywek w Serie A.

– Drodzy kibice Napoli, drodzy neapolitańczycy. Życzenia, które do Was kieruję są inne niż zwykle. Jesteśmy świadkami dziwnej Wielkanocy. Wszyscy siedzimy w domach i walczymy z okropnym i przebiegłym wrogiem. Prawie wszystkie aktywności zostały zawieszone. Futbol stoi w miejscu od półtorej miesiąca i nie wiemy, kiedy znowu ruszy.

– Wiele osób od nas odeszło i nawet nie byli w stanie ostatni raz nas uściskać. Wiele ludzi nadal zmaga się z trudnościami. Myślę dziś o tych, którzy są na oddziałach intensywnej terapii. Myślę o służbie zdrowia, która walczy w bardzo trudnej bitwie. Myślę o tych, których pandemia dotknęła ekonomicznie. Sądzę, że razem będziemy w stanie z tego wyjść. Nie będzie łatwo, ale damy radę.

– Nie powiem, że wszystko wróci do stanu w jakim było, bo wcześniej wiele naszych postaw nie było dobrych. Jestem jednak pewien, że wyjdziemy z tego lepsi.

– Wiem, że tęsknicie za futbolem. Niebawem on powróci. Pracuję nad wznowieniem rozgrywek, które nadejdą szybko i będą bezpieczne. Z głębi serca życzę Wam Wesołych Świąt.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.