Prezes PSG liczy na szczodrość swoich piłkarzy

sports news

Prezes PSG Al-Khelaifi, w rozmowie z RMC Sport przyznał, że liczy, że piłkarze jego drużyny zgodzą się na obniżkę pensji.

W związku z pandemią koronawirusa, działacze paryskiego klubu zwrócili się do piłkarzy z prośbą o obniżenie wynagrodzenia. Na razie nie osiągnięto porozumienia.

– Oczekuję od piłkarzy, że pomogą swojemu klubowi. Wiedzą przecież, że i na nich spoczywa odpowiedzialność – powiedział Al-Khelaifi.

– Chcę, aby każdy z nich wziął na siebie również odpowiedzialność za swoją formę, żeby byli gotowi, kiedy będzie możliwość powrotu na boiska. Niech mają na uwadze, że czeka nas jeszcze wiele ważnych meczów – dodał prezes paryskiego klubu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.