Prezes Torino: Powinniśmy grać tylko do końca czerwca

sports news

Prezes Torino, Urbano Cairo, w obszernym wywiadzie opublikowanym w „La Gazzetta dello Sport” stwierdził, że jego zdaniem rozgrywki w Serie A nie powinny być kontynuowane po 30. czerwca.

– Ten sezon został już niestety zrujnowany, ale musimy zatroszczyć się, aby nie zniszczyć następnego. Pragnienie dokończenia tegorocznych rozgrywek za wszelką cenę, nie może nas przenieść zbyt daleko w kalendarzu. Moim zdaniem datą graniczną jest 30. czerwca, a granie po tej dacie będzie złym pomysłem – powiedział Cairo, który na razie nie chce rozmawiać o konkretnych scenariuszach nowego terminarza.

– Kiedy widzisz to, co się obecnie dzieje, nie możesz rozmawiać o sporcie, futbolu, terminarzu. Nie możesz po prostu nie zauważać tego, co dzieje się w kraju. Musimy być realistami, rozumiejąc co można zrobić, a czego należy unikać. Kiedy wznowimy rozgrywki, to futbol musi być siłą, która pomoże w przywróceniu normalności. Jednak najpierw patrzmy na nasze zdrowie, a dopiero później na przyszłość – dodał prezes Torino.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.