Priemjer-Liga: Bezbramkowy remis FK Rostów z Arsienałem

sports news

FK Rostów zremisował bezbramkowo na własnym boisku z Arsienałem Tuła w meczu 19. kolejki rosyjskiej Priemjer-Ligi.

Oba zespoły stworzyły sobie dogodne okazje, ale żadnej z nich nie potrafiły wykorzystać i ostatecznie podzieliły się punktami. Dla klubu z Rostowa to ósmy remis w tym sezonie, a Arsienał zremisował po raz szósty.

W barwach gospodarzy zabrakło kontuzjowanego Macieja Wilusza. Polski obrońca po raz ostatni na boisku pojawił się na początku grudnia.

FK Rostów na ligowe zwycięstwo czeka od sześciu ligowych spotkań. W tabeli rosyjskiej Priemjer-Ligi zajmuje siódme miejsce z dorobkiem 26 punktów.

Arsienał Tuła jest natomiast ósmy, ma na koncie 24 punkty.

* * * * * *
FK Rostów – Arsienał Tuła 0:0

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.