Priemjer Liga: Dynamo Moskwa wygrało w Krasnodarze

Dynamo Moskwa pokonało na wyjeździe Kubań Krasnodar 2:1 w meczu 26. kolejki ligi rosyjskiej. Dzięki wygranej piłkarze Stanisława Czerczesowa zrównali się liczbą punktów z trzecim w tabeli CSKA Moskwa, które w poniedziałek zmierzy się z Urałem Jekaterynburg.

Pierwszego gola zdobyli gospodarze. Na listę strzelców w 23. minucie gry, wpisał się Hugo Almeida, któremu podawał Ivelin Popow. Goście swoje bramki zdobyli w drugiej połowie spotkania. Najpierw w 69. minucie meczu, Aleksandra Belenova pokonał Douglas, a sześć minut później samobójcze trafienie zaliczył Xandao.

Piłkarze Kubania kończyli mecz w dziewiątkę. W 85 minucie gry, drugą żółtą kartkę zobaczył Stanisław Manolew, a minutę przed końcem regulaminowego czasu gry z boiska usunięty został Gigel Bucur, który pojawił się na placu gry z ławki rezerwowych.

Kubań po porażce zajmuje dziewiątą pozycję w tabeli. Ma dziewięć punktów przewagi nad strefą barażową i spadkową.

Następnym rywalem Dynama, będzie w derbowym spotkaniu Torpedo. Kubań w piątek zmierzy się na wyjeździe z Rubinem Kazań.