Priemjer Liga: Przerwana seria Rostowa

FK Rostów zremisował przed własną publicznością z Dynamem Moskwa 2:2 w meczu 25. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Piłkarze Gurbana Berdiyewa wygrali poprzednie cztery ligowe spotkania.

Pierwszego gola strzelili goście. Stipę Pletikosę w 21. minucie meczu pokonał Alexander Kokorin. Dla 24-letniego napastnika było to ósme trafienie w lidze. Sześć minut po przerwie wyrównał Serdar Azmoun. Dla Irańczyka był to trzeci gol w barwach Rostowa. 20-letni zawodnik jest wypożyczony do klubu z Rubina Kazań. Trzy minuty po jego bramce, na listę strzelców wpisał się Christopher Samba, któremu asystował Mathieu Valbuena. W 80. minucie gry, rezultat spotkania na 2:2 ustalił Bastos.

Rostów zajmuje obecnie jedenaste miejsce w tabeli. Piłkarze ze stolicy kraju są na czwartej pozycji.

Dzisiaj rozegrane zostanie jeszcze jedno spotkanie w lidze rosyjskiej. Prowadzący w lidze, Zenit Sankt Petersburg na własnym stadionie podejmie Arsenał Tuła.