Priemjer Liga: Wygrana Lokomotiwu Moskwa

Lokomotiw Moskwa pokonał na wyjeździe Mordowiję Sarańsk 1:0 w meczu pierwszej kolejki ligi rosyjskiej. Jedyną bramkę dla gości strzelił Petar Skuletić w 60. minucie gry, po asyście Romana Szyszkina.

Zespół z Moskwy miał okazję do strzelenia jeszcze jednego gola. W 73. minucie meczu, Brazylijczyk Maicon, który wszedł na boisko z ławki rezerwowych, zmarnował rzut karny.

Dla drużyny prowadzonej przez Igora Czeriewczenko to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. W zeszłym tygodniu stołeczna drużyna po serii rzutów karnych przegrała mecz o Superpuchar Rosji z Zenitem Sankt Petersburg.

Dzisiaj odbędzie się jeszcze jedno spotkanie w Priemjer Lidze. Anży Machaczkała zmierzy się u siebie z Krylją Sowietow Samara. We wcześniej rozegranym meczu, Zenit pokonał Dynamo Moskwa 2:1.