Priemjer Ligasy: Trzeci w sezonie gol Wrzesińskiego

sports news

Kajrat Ałmaty rozbił u siebie FK Aktobie 6:0 (2:0) w spotkaniu 29. kolejki rozgrywek kazachskiej Priemjer Ligasy.

Prowadzenie gospodarzom zapewnił już po czterech minutach gry Konrad Wrzesiński, który po raz trzeci w sezonie trafił do siatki rywala i zaliczył pełne zawody.

Później dwukrotnie celnie przymierzył Marton Eppel, a listę strzelców uzupełnili Gafurżan Sujumbajew, Aderinsoła Eseoła oraz Bauyrżan Isłamchan, który ustalił wynik.

Kajrat po tym zwycięstwie umocnił się na czele tabeli. Ekipa ze stolicy kraju ma trzy punkty przewagi nad Tobołem Kustanaj.

* * * * * *
Kajrat Ałmaty – FK Aktobie 6:0 (2:0)
Bramki: Wrzesiński 4, Eppel 6, 69, Sujumbajew 54, Eseoła 58, Isłamchan 60.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.