Prijović: Lech nie miał wielu okazji

Legia Warszawa przegrała na własnym stadionie 0:1 z Lechem Poznań w spotkaniu trzynastej kolejki Ekstraklasy. Napastnik stołecznego klubu, Aleksandar Prijović powiedział po meczu, że rywale jego drużyny wykorzystali jedną z nielicznych sytuacji i zdobyli gola.

– W drugiej połowie zagraliśmy lepiej niż w pierwszej. To był otwarty mecz, w którym prezentowaliśmy się z dobrej strony. Lech nie miał wielu okazji, a udało mu się zdobyć bramkę. My nie potrafiliśmy tego zrobić i przegraliśmy. Liga jest jeszcze długa. W tabeli mamy dużą przewagę nad poznańską drużyną. W Legii zawsze gra się pod dużą presją. Gdy przegra się jedno spotkanie, pojawiają się opinie, że jest kryzys. Wszyscy oczekują od nas zwycięstw. Musimy się pozbierać przed następnym spotkaniem – powiedział Prijović.

Kolejnym rywalem Legii będzie Chojniczanka. Pierwszy mecz ćwierćfinału Pucharu Polski odbędzie się w środę w Chojnicach.

Po meczu 25-letni piłkarz wdał się w kłótnię ze swoim kolegą z drużyny Igorem Lewczukiem. Porszony o skomentowanie tej sytuacji, odpowiedział: – Nie mam zamiaru wypowiadać się na temat naszej rozmowy z Igorem Lewczukiem. Do niczego nie doszło. Jesteśmy kolegami z drużyny.