Primera Division: Levante urwało punkty Sevilli

Piłkarze Levante zremisowali na własnym stadionie z Sevillą 1:1 (0:1) w ramach 3. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Pełne dziewięćdziesiąt minut w barwach gości rozegrał reprezentant Polski Grzegorz Krychowiak.

Na prowadzenie już w 12. minucie spotkania wyszli goście. Na listę strzelców wpisał się Steven N’Zonzi. Były gracz angielskiego Stoke City popisał się fantastycznym uderzeniem z dystansu, żadnych szans w tej sytuacji nie miał bramkarz gospodarzy, Ruben.

Do wyrównania tuż przed upływem godziny gry doprowadził Victor Camarasa. Młody hiszpański pomocnik Levante najprzytomniej zachował się w polu karnym i z najbliższej odległości dopił odbitą od poprzeczki futbolówkę.

Podział punktów w tym spotkaniu spowodował, iż obie ekipy wciąż nie mają na swoim koncie w tym sezonie zwycięstwa. Podopieczni Unaia Emery’ego plasują się w efekcie na odległym czternastym miejscu. Z kolei drużyna z Estadio Ciudad de Valencia zajmuje trzynastą lokatę.