FC Barcelona obserwuje Shkodrana Mustafiego

FC Barcelona coraz dokładnej przygląda się obrońcy Valencii CF Shkodranowi Mustafiemu. Według najnowszych informacji hiszpańskich mediów 23-latek miałby trafić na Camp Nou w styczniu przyszłego roku.

Reprezentant Niemiec, który w seniorskiej kadrze rozegrał osiem meczów, przeniósł się do słonecznej Hiszpanii z Sampdorii Genua w lecie zeszłego roku. Wówczas Nietoperze zapłaciły za niezwykle utalentowanego stopera osiem milionów euro.

Młody zawodnik bardzo szybko przystosował się do gry na Półwyspie Apenińskim. W efekcie bardzo dobre występy przykuły uwagę szkoleniowca Dumy Katalonii, Luisa Enrique, który bardzo poważnie rozważa zakontraktowanie Shkodrana Mustafiego już na początku 2016 roku.

Według najnowszych informacji Barca jest tak zafascynowana urodzonym w Bad Hersfeld piłkarzem, który związany jest z Valencią CF kontraktem do 2019 roku, że jest skłonna zaoferować za jego usługi nawet 30 milionów euro.

23-letni gracz, który w lecie był łączony z przenosinami do Realu Madryt, od momentu sprzedaży Nicolasa Otamendiego do Manchesteru City stał się kluczowym elementem w układance trenera, Nuno Espirito Santo.