Primera Division: Poważna kontuzja Rodrigo

24-letni ofensywny skrzydłowy Valencii CF, Rodrigo z powodu kontuzji nie zagra przez kilka najbliższych miesięcy – poinformowała oficjalna strona internetowa hiszpańskiego klubu.

Urazu były gracz portugalskiej Benfiki doznał podczas poniedziałkowego starcia ligowego przeciwko Atletico Madryt. Urodzony w Brazylii zawodnik boisko z powodu problemów zdrowotnych musiał opuścić już w 23. minucie.

Według najnowszych informacji docierających do nas z Półwyspu Iberyjskiego reprezentanta Hiszpanii, który naderwał więzadło krzyżowe tylne w lewym kolanie, czeka trzymiesięczny rozbrat z futbolem. W efekcie 24-latek opuści ponad dziesięć meczów Valencii CF w Primera Division.

W tym czasie ekipa Nietoperzy, która po dziewięciu seriach gier plasuje się na dziewiątej lokacie w tabeli hiszpańskiej ekstraklasy, zmierzy się między innymi z Celtą Vigo, Sevillą FC, FC Barceloną, Villarreal CF, czy też Realem Madryt.

Rodrigo w obecnie trwających rozgrywkach rozegrał dwanaście meczów. Strzelił w nich jedną bramkę. Na listę strzelców wpisał się podczas rywalizacji z AS Monaco FC w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów.

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-poniedzialek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Granada – Real Madryt – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/granada-real-madryt-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-niedziele-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama