Probierz: Każdy kryzys to jest problem trenera

sports news

– Nasza Ekstraklasa pokazuje, że różnie dzieją się cuda. Uważam, że po tej pandemii nie każdy wie, jak to będzie wyglądało dalej. Przygotowujemy się solidnie do tego spotkania i wierzymy, że będziemy w stanie odbić się i wrócić do zwycięskiej passy – powiedział trener Cracovii, Michał Probierz, przed wyjazdowym meczem z Pogonią Szczecin.

Cracovia przegrała w lidze pięć meczów z rzędu, ale szkoleniowiec nie zamierza składać broni.

– Każdy kryzys to jest problem trenera i ważnie jest, aby go wychwycić wcześniej. To były dwa tygodnie, które nami wstrząsnęły. Nie przekreślam jednak naszej pracy, którą wykonaliśmy. Uważam, że nie da się zepsuć tego, nad czym pracowaliśmy – dodał Probierz, który został również zapytany i spotkanie z właścicielem Cracovii, Januszem Filipiakiem: – Nie komentuję tego – odparł krótko trener Pasów.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.