Probierz: Postaramy się przerwać serię Piasta

sports news

Trener Cracovii Michał Probierz zdaje sobie sprawę jak trudne zadanie czeka jego podopiecznych w piątek w Gliwicach, gdzie spotkają się w ramach 33. kolejki LOTTO Ekstraklasy dwie drużyny aspirujące do gry w europejskich pucharach.

– Piast jest bardzo wymagającym i poukładanym zespołem, bardzo dobrze punktującym. Gonią czołówkę i zdecydowanie się do niej zbliżają, mają też dobre statystyki w spotkaniach u siebie. Z każdym kolejnym meczem takiej serii zwiększa się jednak prawdopodobieństwo porażki – wyznał Probierz dla oficjalnego serwisu pięciokrotnych mistrzów Polski.

– Postaramy się przerwać tę serię i wykorzystać szansę na rehabilitację. Patrzymy na siebie. Nie uważam, że ostatni mecz zagraliśmy słabo. Mieliśmy swoje sytuacje, zabrakło nam skuteczności. Gramy jednak dalej, musimy znowu złapać pewność siebie. Myślimy też o wzmocnieniach na przyszły sezon – podkreślił opiekun „Pasów”.

– Damian Dąbrowski raczej nie zdąży wyleczyć się na mecz. Jest chory i przejdzie jeszcze badania. Filip Piszczek być może znajdzie się na ławce. Jest po zabiegu i jeśli będzie miał maskę, to może wejdzie. Wielu zawodników jest zmęczonych i poobijanych, lecz po to wprowadziliśmy do gry innych i zdecydowaliśmy się na zmiany. Stawiamy na graczy mogących występować na kilku pozycjach, bo to daje nam więcej możliwości, jeśli idzie o rozwiązania taktyczne – podsumował Probierz.

(za cracovia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.