Probierz: Pracujemy nad grą w obronie

sports news

Trener Cracovii Michał Probierz przed meczem ligowym z Górnikiem Zabrze zwrócił uwagę, że jego zespół traci ostatnio dużo goli. Szkoleniowiec dodał, że darzy najbliższego rywala dużym sentymentem.

– Wiemy czego można się spodziewać. Straciliśmy 7 bramek w poprzednich meczach, co jest dużym problemem, jednak pracujemy nad tym. Każdy z zespołów stara się dobrze grać, próbujemy eliminować nasze błędy przed kolejnymi meczami – powiedział Michał Probierz, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

– Jeżeli chodzi o Górnik Zabrze to jest to klub, który darze dużym sentymentem. Nastąpiły zmiany w ich zespole. Uważam, że Marcin jest bardzo dobrym trenerem i trzymam za niego kciuki – dodał opiekun „Pasów”.

W zespole z Krakowa nie zagra Mateusz Wdowiak, który jest w tym sezonie w wysokiej formie.

– Mateusz Wdowiak nie zagra, z powodu kartek, natomiast reszta zawodników jest do dyspozycji i dobrze przygotowana żeby zagrać w meczu. Mamy alternatywy, czyli młodych zawodników. Będziemy rozważać różne sytuacje, jesteśmy przygotowani na wszystko – zapowiedział trener Cracovii.

(za:cracovia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.