Probierz: Robimy kolejny krok do przodu

sports news

Trener Cracovii Michał Probierz nie miał większych zastrzeżeń do swoich podopiecznych po wygranej w Poznaniu z Lechem 2:1 w drugim niedzielnym meczu siódmej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.

Pięciokrotni mistrzowie Polski po czwartym zwycięstwie w sezonie awansowali na czwarte miejsce w tabeli.

– Dla nas to bardzo ważne, że na przerwę idziemy ze zwycięstwem. Robimy kolejny krok do przodu. Wiedzieliśmy jakie są atuty Lecha i staraliśmy się zagęścić środek pola, żeby nie było tam za dużo miejsca – wyznał Probierz dla oficjalnego serwisu Lecha.

– Wiedzieliśmy też, że będzie duża presja ze strony trybun. Jest tutaj grupa młodych zawodników i wiedzieliśmy, że musimy grać blisko nich. Strzeliliśmy gola po stałym fragmencie i później kontrolowaliśmy mecz – podkreślił opiekun “Pasów”.

– Naszą bolączką jest to, że nie potrafimy zamknąć meczu, bo ostatecznie w ostatnich pięciu minutach daliśmy emocje kibicom. Nad tym musimy pracować i trenować jeszcze więcej. Od wejścia Amarala mieliśmy trochę problemów i niepotrzebnie się odkrywaliśmy. Po 13 latach wygrywamy w Poznaniu i to jest ważne – podsumował Probierz.

(za lechpoznan.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…