Probierz: Straciliśmy kuriozalną bramkę

sports news

Cracovia przegrała u siebie z Jagiellonią Białystok 0:1 we wtorkowym meczu LOTTO Ekstraklasy. Michał Probierz, trener „Pasów”, podkreślił po spotkaniu, że większa liczba zawodników musi brać na siebie odpowiedzialność za wynik.

– Zwracaliśmy naszym zawodnikom uwagę, że nie możemy być uzależnieni od Airama i Filipa Piszczka. Brakuje nam tego, by inni zawodnicy zaczęli zdobywać bramki – powiedział Probierz na pomeczowej konferencji prasowej, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Zaczęliśmy dobrze, wydawało się że jesteśmy zespołem wiodącym. Zmienieni po meczu w Warszawie zawodnicy napędzili tempo gry. Straciliśmy jednak kuriozalną bramkę po naszej stracie piłki i nie odwróciliśmy losów meczu – dodał.

– Stało się to, czego się obawialiśmy. Kilka takich spotkań już się nam zdarzyło. Jeśli chcemy grać o coś, musimy doprowadzić do tego, by więcej zawodników trafiało w takich sytuacjach do bramki. Muszą wziąć większą odpowiedzialność, a teraz nam tego zabrakło – podsumował.

„Pasy” zajmują piąte miejsce w tabeli, mając trzy punkty mniej od czwartej „Jagi”. W następnej kolejce Cracovia zagra na wyjeździe z Piastem Gliwice.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.