Probierz: Trudno będzie nam rozszyfrować skład Piasta

sports news

Trener Cracovii Michał Probierz przed meczem z Piastem Gliwice pochwalił szkoleniowca rywali Waldemara Fornalika. Dodał, że trudno będzie mu rozszyfrować skład mistrzów Polski.

– Chciałbym pogratulować Waldkowi. Piast zdobył mistrza, stworzył tam jeden z bardziej stabilnych zespołów w lidze. Kilku zawodników jednak stamtąd odeszło. Drużyna, która była tam tworzona, trochę się zmieniła – powiedział Michał Probierz, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Na pewno ostatnia przerwa poamogła Trenerowi Fornalikowi. Bardzo cenię Waldka – najpierw pracowałem z nim jako zawodnik, później jako asystent. Jest to jeden z lepszych zespołów w lidze pod względem taktycznym. Potrafią się dobrze ustawić – dodał opiekun “Pasów”.

Szkoleniowiec Cracovii nie ukrywa, że nie wiem w jakim składzie poniedziałkowe spotkanie rozpoczną gliwiczanie.

– Jeśli chodzi o ich skład, na pewno będzie trudno nam rozszyfrować, w jakim ustawieniu zagrają – podkreślił Michał Probierz.

(za:cracovia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…