Probierz: W meczach grupy mistrzowskiej będą grać najlepsi

sports news

Michał Probierz, trener Cracovii przed rozpoczęciem rundy finałowej przyznał, że do gry będzie wystawiać najlepszych zawodników. Nie zamierza wykorzystywać końcówki sezonu do sprawdzania piłkarzy.

– Mamy swój cel. Staramy się przygotować zespół do każdego meczu jak najlepiej. Nie przyjmuję zasady, że zwycięskiego składu się nie zmienia – powiedział Michał Probierz, cytowany przez oficjalnej kanały krakowskiego klubu.

– Na razie nie zamierzamy nikogo sprawdzać. W meczach grupy mistrzowskiej będą grać najlepsi – dodał szkoleniowiec „Pasów”.

Pierwszym rywalem Cracovii będzie Legia Warszawa.

– Zawodnicy wierzą w swoje umiejętności i jestem z tego bardzo zadowolony. Legia nabiera pewności, czeka nas trudny mecz z kandydatem do mistrzostwa. Sumiennie przygotowujemy się do tego spotkania – zaznaczył Probierz.

(za:Cracovia).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.