Probierz: Walka o górną ósemkę trwa na całego

sports news

– Nie wiem czy w meczu z Koroną Kielce zagra Michal Pesković. Gdyby jednak się nie udało, to Krystian Stępniowski może wskoczyć na jego miejsce – wyznał Michał Probierz w rozmowie z oficjalnym serwisem Cracovii.

Pięciokrotni mistrzowie Polski na trzy kolejki przed zakończeniem rundy zasadniczej wciąż nie są pewni gry w grupie mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy.

– Walka o górną ósemkę trwa na całego i każdy może złapać kartki i wypaść z gry. Wcześniej był to Michal Siplak czy Mateusz Wdowiak, a teraz padło na Janusza Gola. Mamy jednak opracowane różne warianty gry – uspokaja kibiców trener „Pasów”.

– Chcemy awansować, ale nikt nie da nam gwarancji, że tak się stanie. Zrobimy wszystko, by zapewnić sobie ten awans, ale czeka nas ciężki bój. Rywale mają w składzie groźnych zawodników i też będą walczyć o korzystny rezultat – podkreślił Probierz.

– Musimy być przygotowani na różne warianty, jak np. gra trójką obrońców czy dwójką napastników. Wierzymy, że kibice będą z nami i będą naszym dwunastym zawodnikiem, gdyż będzie to ciężki pojedynek – podsumował trener „Pasów”.

(za cracovia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.